Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli hogyan zajlik? Tudtok...

Szóbeli hogyan zajlik? Tudtok tippeket adni amivel jobb benyomast kelthetek?

Figyelt kérdés

Februarban fogok szóbelizni bioszból.8.-os vagyok.Tapasztalatokat,hogy mit kerdeztek tudnatok mondani?(a koszonestol a vegeig)

Hány pontotok lett?miket kérdeztek?mennyit keszultetek?a vizsgaztato tanaroknak mennyit/mit kellett magadrol meselni?



2014. jan. 4. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Iskolától függ. Én ugyan nem szóbeliztem bioszból, de az egyik volt osztálytársam igen. Megvoltak adva a tételek és amelyiket kihúzta, ő pl. a csontok felépítését.

Egyébként kérték tőlem, hogy meséljek magamról. Mi a hobbim(az olvasást mondtam, aztán megkérdezték mi a kedvenc könyvem, ilyenek), van-e testvérem, milyen szakra jöttem, mikor tudnék érettségizni nyelvből. 20/20 lett.

2014. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta az ofőnk, hogy ne öltözzünk és sminkeljünk(lányok) kihívóan. Valszeg megkérdezik, hogy miért azt a sulit választottad, mit tudsz pl a gimi névadójáról, mi a kedvenc filmed és könyved, akk hogy miért az a kedvenced, mik a hobbijaid, milyen a családi viszonyod, miért van ez meg az a beírás az ellenőrződ végében. Bioszból sztem a sejteket eléggé nézd át meg a csontokat meg kicsit a kamaszok fejlődését. Jó napot kívánokkal köszönj, vagy ha katolikus suliba mész. akk dicsértessék a Jézus Krisztus-sal (a válasz. mindörökké ámen). vigyél magaddal olyan füzeteket amibe szépen írtál, meg ellenőrzőt. Mondd, hogy miért választottad azt a tagozatot. Ja és mutatkozz be.

Az írásbelim 84pont lett nagyon remélem hogy felvesznek neked is szorítok hogy bejuss! :) 14/L

2014. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!