Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan keltsek jobb benyomást...

Hogyan keltsek jobb benyomást az emberekben a külső megjelenésemmel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokszor a külsőm alapján ridegnek és keménynek gondolnak, aki nem tud kedves lenni másokhoz. Unszimpatikus benyomást keltek az emberekben.


Igyekszem kerülni a fekete színt a megjelenésemben (bár a hajam fekete és a szemem is sötét) és vidám, lágyabb ruhákat hordani, rámosolyogni azokra akiket újonnan ismerek meg stb., de valóban nem vagyok egy lágy és gyenge jellem (kicsit olyan Jane Eyre típus vagyok) és már sok hátrányát éreztem annak hogy nem tudok pozitív kisugárzású lenni.


Ki szeretnék törni ebből.


2011. máj. 14. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai emberek külső alapján ítélnek meg sok mindenkit:( Bár én sok olyan lányt ismerek akiknek az öltözködése vidám meg minden és még is bunkóak:( Szerintem igen a vidám színek sokat segítenek, bár lehet hogy a fekete szem tényleg taszító. Legyen kevesebb a smink hidd el úgy is szép lehetsz:) Mosolyogj sokat az is rengeteget számít:)
2011. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!