Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi esetben a teljes...

Az alábbi esetben a teljes féléven csúszik, vagy haladhatok tovább?

Figyelt kérdés

Némettanári MA-ra járok.

Van egy tárgyam, szeminárium, ami nem lett meg ebben a félévben. Ennek a tárgynak a kódja egyik következő félévben esedékes tárgy előfeltételénél sem szerepel.


Akkor annak ellenére, hogy ez a tárgyam nem lett meg, mehetek tovább 2. félévben és majd a következő őszi félévben újra felveszem, hogy elvégezzem?


Hogy működik ez a rendszer?


2014. jan. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

De jó, végre valaki, aki nem az első egyetemi félévében bukik meg valamiből :) Azért jó látni, hogy az MA-ig ezzel nem kellett törődnöd!:)


Úgy van, ahogy leírtad. Ha nem előfeltétele semminek, akkor felveszed majd simán legközelebb, amikor megteheted, semmit sem fogsz ettől csúszni :)

2014. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Eddig valóban nem csúsztam tárggyal. Most "sikerült". :(



És abban az esetben, ha már csak ez a tárgyam marad ill. ugye az államvizsga, akkor a 3. félévre teljes összegű tandíjat kell fizetni (1 tárgy + államvizsga miatt), vagy ott másképpen számítják azt?


Eredetileg 2 féléves a képzés, viszont azt a tárgyat legkorábban az őszi félévben hirdetik majd meg.

2014. jan. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt már sajnos nem tudom, én még a BA elején járok egy másik szakon, de hátha meg tudja ezt válaszolni neked valaki :) Vagy érdeklődj csoporttársaidnál:)
2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm szépen a korábbi válaszodat!

Már az is nagy segítség.


A másikra pedig hátha tudja valaki más. :)

2014. jan. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!