Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nem érdemes angol-néme...

Tényleg nem érdemes angol-német tanári szakra menni?

Figyelt kérdés
Az ELTE angol-német tanárira készültem, de mindenki le akar beszélni,hogy semmi értelme.. Így jött az ötlet, hogy elmegyek ELTE kínai vagy japán szakjára.Szerintetek melyiknek lenne több értelme? Vagy ti milyen szakra jelentkeznétek? Miben van lehetőség?
2014. jan. 5. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a kettő közül inkább az angol-német tanári, mert az sokkal keresettebb. Gondolom azért akarnak lebeszélni róla, mert többre vagy képes. A helyzet velem is ugyanez. Eddig gyógyszerészetre készültem, emelt szinten tanultam a kémiát és a biológiát is, mindkettőből csak ötöseim voltak,de rájöttem, hogy a kémia az nem az én világom (főleg a számítások), ezért német-angol tanárira akarok járni, mert a nyelvtanulás áll hozzám a legközelebb. Elmondtam ezt a szüleimnek, a nyelvtanáraimnak és a barátaimnak, és csak a tanáraim biztatnak, a többiek le akarnak beszélni róla, mert én "többre vagyok képes". De szerencsére még van egy évem eldönteni, hogy hová jelentkezem. :)

És mivel ez egy januári kérdés, gondolom már le kellett adnod a jelentkezést. Mit választottál végül?

:)

2014. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!