Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz bekerülni a...

Nagyon nehéz bekerülni a Kisképzőbe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy rajzművész de késöbbiekben szeretnék ezzel foglalkozni és a grafika szakot nagyon érdekesnek találom.Azért tudok rajzolni de nem tudom mennyi az elvárás.Kérlek ha tudtok segítsetek..
2014. jan. 5. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Óriási a túljelentkezés, főleg a grafika szakra. Ha annyira nem tudsz rajzolni, mint amekkora az elvárás... próbálkozhatsz, de nem biztos, hogy sikerülni fog.
2014. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
grafika szakra elég nagy az elvárás. bár ez relatív, mert én könnyen bekerültem. de nagyon sokan jelentkeznek oda. az idei elsősök 2x annyian vannak grafikán.
2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod csak akkor vágj bele! Tényleg nagyon nagy a túljelentkezés! Én mikor felvételiztem előtte való fél évben 3x jártam festőművészekhez gyakorolni hetente, 2x a suliba hetente, plus a sulim rajz tagozata miatt 4-5 rajzórám volt hetente. Szóval előkészítés nélkül reménytelen a bejutás! ide nem elég csak szeretni rajzolgatni! Nagyon nagy a túl jelentkezés, sikerülhet, de akkor komolyan kell hozáá állni! Jelentkezéskor legalább 3 szakot jelölj meg ahova 1.2 és 3. ként szeretnél menni, mert ha tényleg tehetséges vagy a nagy túl jelentkezés miaatt akkor sem garantált hogy felvesznek az 1. ként bejelőlt szakra (főleg ha ez a grafika)!
2015. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!