Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a Kisképzőbe?

Figyelt kérdés
Most leszek 8.-os, és oda szeretnék majd felvételizni. A rajztudás, vagy a tanulmányi eredmény számít jobban? Milyenek az elvárások? Nehéz iskola? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 21. 18:00
 1/7 anonim válasza:
A felvételinél a rajztudás számít jobban, de ha van egy kb ugyanolyan jó rajz mint a tiéd, akkor a tanulmányi átlag a döntő. A lehető legjobban kell teljesítened és van előkészítő, amit melegen ajánlok. A tanárok megismernek itt és megtudod, hogy milyen az elvárás. Rajz felvételinél csendéletet, portrét, és egy kreatív feladatot kapsz. Az iskola honlapján lehet találni a felvételin készített rajzokból egy párat. A csendéletre kb 45 perced, a portréra kb 50 perced és a kreatív feladatra kb 40 perced lesz. az iskolának 3-nál előbb nincs vége a sok rajz óra miatt(heti nyolc rajzóra, és nyolc szakóra. Milyen szakra szeretnél menni?
2013. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem mindegyik szak tetszik :D
2013. jún. 29. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor jelöld be mindet! azt nagyon értékelik :)
2013. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor is van esélyem bekerülni, ha nem jártam előkészítőre?
2013. júl. 4. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
simán.. én sem jártam és bent vagyok. :) fel a fejjel, és hajrá!
2013. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem a kerámiára, üvegre, textilre, és könyvművesre fogok jelentkezni. :)
2013. júl. 5. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
mindegyiket jelöld be, de ha kicsit gyengébben rajzolsz, ezekre vesznek fel. :) de átlehet felvételizni..
2013. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!