Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ZMNE-KHK-on szeretném...

A ZMNE-KHK-on szeretném továbbtanulni. Olvastam a fizikai alkalmasságiról amitől nem félek, mert tesiből emelt szintű érettségizek. De valamilyen egészségügyi vizsgálatot is említenek. Ilyet tényleg tartanak és ezt mennyire komolyan veszik?

Figyelt kérdés
Nem azért mintha valami káros szenvedélyem is lenne, hiszen az életemet a sport határozza meg, csak ahogy éretesültem szinte mindent megvizsgálnak az emberen, és ezért is tartok egy kicsit tőle.
2009. nov. 29. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan veszik.

Azt gondolom, egy sportembernek nem kell tartani tőle.

A pszichológiai orvosi vizsgálat is része ennek. Itt szórnak még nagyon, ha nem tudnak elég embert felvenni, sok a jelentkező.

2009. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem főleg a biztonság- és védelempolitika vagy a nemzetbiztonsági szak érdekelne. Ezeknek az elvégzése után jól el lehet helyezkedni?
2009. nov. 30. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben nem vagyok kompetens.

Viszont azt gondolom, ha el tudsz helyezkedni, itt magasabb jövedelemre számíthatsz.

2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De mi az,hogy nemzetbiztonságisnak jelentkezel?Mert oda csak úgy lehet jelentkezni?
2009. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ja érettségivel igen.
2009. dec. 10. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

(2) A szakra jelentkezők köre korlátozott, csak azok a titkos információgyűjtésre törvényben felhatalmazott szervezetek állományába tartozók jelentkezhetnek, akiket a beiskolázási jogkörrel rendelkező elöljáró(vezető) az előmeneteli tervek alapján támogat.


Én erre gondoltam,nem arra,hogy milyen jó érettségit írsz.:)))))))

2009. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sokminden van orvosin...


o labor vizsgálatok - vér, vizelet


o szakorvosi vizsgálatok - belgyógyászat, sebészet, gégészet, szemészet, fogászat, ideggyógyászat, EKG és hallásvizsgálatot +nőknél nőgyógyászat


Van vérnyomás mérés... fizikaira akkor mehetsz, ha ezt mind rendben találták

2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15.10-es vagyok újra


Azt hiszem egy-két embernél spec vizsgálatokat végeznek, ha azt megköveteli vmilyen körülmény. Egyébként itt van egy táblázat arról, hogy milyen eü problémák miatt lehetsz alkalmatlan orvosilag:

[link]

2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!