Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek a középiskolai...

Mesélnétek a középiskolai gólyatáborotokról?

Figyelt kérdés
Gólyatáboros sztorik érdekelnek és lehetőleg Leöveys, Szinyeis vagy valamelyik ilyen pesti gimisé. Úgy megyek majd gimibe,hogy senkit nem fogok ismerni és fiú vagyok. Hogy mennek a szobaelosztások? Mivan ha velem senki nem akar lenni és egyedül kéne lennem?

2014. jan. 6. 04:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy hátrányban, ha nem ismersz senkit, nálunk senki sem ismert senkit. Az egész arról szólt, hogy sok játék volt, csapatépítők, és hogy ismerjük meg egymást minél jobban. Én nagyon élveztem, már leérettségiztünk ugyan tavaly, de a mai napig emlegetünk gólyatáboros sztorikat. Semmi durvulás nem volt, mi még csak nem is ittunk (nem arról szólt a dolog).

Olyan meg nincs, hogy nem akar veled lenni senki, ha nem ismernek, miért utasítanának el? Az ember azért megy gólyatáborba, hogy megismerje az osztálytársait... Aki meg nem elég befogadó és nyílt, akkor végül az lesz kiközösítve... Egyébként nem tudom ez hogy megy, mi egy nagyon nagy helyiségben aludtunk mindannyian, így nálunk ilyen gond nem volt :D

2014. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinyeis gólyatáborban nincs szivatás. Én nem mentem amúgy, de nem éreztem úgy, hogy kihagytam valamit. Vegyes a szobabeosztás, nem csak az osztályoddal elhetsz.
2014. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gt nagyon jó tud lenni. A szobabeosztàst szerintem ugyse ti döntitek el. De az a fontos hogy ne görcsölj. Próbáld meg élvezni és arra gondolni, hogy itt csak meg akarnak titeket/téged ismerni! :)
2015. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!