Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne nekem a kőbánya...

Valaki mesélne nekem a kőbányai Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség?

Milyenek a tanárok?

Hogy szokott sikerülni az érettségi?


Tervezem hogy iskolát váltok,ezért érdeklődök.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2014. jan. 6. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! Ez a suli gáz, sok a csak melegedni járó, viselkedni nem tudó egyén. Sok munkahelyen az iskola neve hallatán csak röhögnek!


Én is váltottam de onnam jöttem el, két hónap után. Most a Gundelbe járok. Magas színvonal, nincsenek romák, jó a közösség. Az épület lepukkant, ez tény, de a tankonyhák jól felszserltek. Tanárok is javarészt normálisak. A két hónap alatt akkora lemaradásom volt, hogy egy csomót kellett pótolnom.


Hová jársz?

2014. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szolnokon a KERO-ba járok.
2014. jan. 7. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek a Gundelt próbáld meg! Közlekedésileg is jó, a buszpályaudvar egy megálló, vagy gyalog negyed óra. Metró, 3-as villamos, buszok.
2014. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gundel is egy kalap szar.

A volt matektanárnőm tanított ott és mesélte ,hogy örült ,hogy felvették a giorgioba .

Annyi, hogy a gundelnak jobb a hírneve ,de az is szar.

Gundelnek már az épülete is 0.

2014. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Gundelben nyílván a tanárok felé is van elvárás, amit a matektanárnőd nem bírt. Más okot nem tudok elképzelni, amiért örülhetett a váltásnak. Ezt te hallomás alapján mondod, de én láttam mindkét sulit, belülről is!
2014. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gundel ,hogy néz már ki mint egy üvegház.

Giorgio-nak legalább az épülete normális.

Mondjuk Giorgioban nagy szó ha egy tanár tud tanítani.

Kedves N.István tanár úrnál bukik a fél osztály.

Tanárok tényleg nagyon nem tudnak tanítani mindenki bukik valamiből sok osztályba . Vannak értelmes gyerekek ,de sok a viselkedni nemtudó köcsög.

Giorgioban a színvonal átlag alatt : Osztály barmokból áll

Akik viselkedni nem tudó köpködő hülyegyerekek e-cigi órán stb

2014. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok am tanári szempontból gundel sokkal jobb
2014. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én Gundelről azt is halottam, hogy volt, hogy hazaküldték a cukrászokat mert nem volt asszem liszt a suliban egy ideig......

De a forrás nem biztos.

2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Kerüld a Giorgio-t. Ide járok és nagyon megbántam, hogy idejöttem. Én is egy másik suliból jöttem át ide, de ez még annál is rosszabb. Tényleg sok tanár nem tud tanítani. Sokan csak leadják az anyagot, a többi letojva.

A tanulók meg... nem is találok megfelelő szót. Ide tényleg bárkit felvesznek.

Szóval, a színvonal a béke feneke alatt.

De kerüld a Bercsényit és a Magyar Gyulát is, amik ott vannak a szomszédjában.

2014. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ugyan már régebbi kérdés, de hátha valakinek még hasznos lesz.

Nehogy ide gyere! Egy kalap sz@r ez a suli... nem is tudom, minek járok még ide. Na jó, de. Néhány gyerek kivételével a közösség amúgy jó. De a tanárok tényleg nem tudnak tanítani, főleg az egyik matektanárnő... borzalom.


Egyébként az egyik válaszolónak: Nektek mit tanít N. István? Nálunk tavaly fizikából senki sem bukott.

2014. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!