Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetem alkalmasságival...

Orvosi egyetem alkalmasságival kapcsolatban, ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ugye lesz majd orvosi vizsgálat, és akkor pontosan mit néznek? Mert szemüveges vagyok, gerincferdülésem van( gondolom ez a kettő nem kizáró ok), de orvosi rendelőkben folyton magas vérnyomást mérnek nálam, de igazából nincs ilyen gondom, azonban ezt problémás lenne magyarázgatni... De ugye ez se kizáró ok még? Milyen kizáró okok vannak amúgy, csak úgy kíváncsiságból kérdem?

2014. jan. 6. 20:40
 1/3 reptoid ***** válasza:

Nem, nyugi.


Lesz több vizsgálatod is majd az évek során, de ezek azért kellenek, hogy majd mehess gyakorlatra kórházba. Megvannak-e az oltásaid, fertőző betegséged nincs-e, ilyenek.

2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok , gerincferdülésem van , és magas a vérnyomásom. De nem volt kizáró ok, nyugi. :) Ez az egészségügyi kis könyv , csak ahhoz kell , ahogy az előző válaszoló is írta , hogy mehess gyakorlatra. Tehát az a lényeg , hogy legyenek meg az oltásaid , ne legyél fertőző beteg, legyen érvényes tüdőszűrű leleted. :)
2014. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek magasabb a vérnyomása és pulzusa, mikor bemegy az orvoshoz vizsgálatra. :) Mert a legtöbb ember ilyenkor kicsit izgul, feszült. De ezt az orvosok is tudják..
2014. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!