Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi átlagosan az ösztöndíj...

Mennyi átlagosan az ösztöndíj mértéke az Óbudai Egyetem Mérnökinformatikai karán?

Figyelt kérdés
Majdnem vége az összes vizsgámnak, és érdekelne, mekkora ösztöndíjban részesülhetek. Bár még hátravan két vizsgám, úgy számolom, 4,5 körül lesz az átlagom. Esetleg aki odajár tud valami információt adni ezzel kapcsolatban?
2014. jan. 6. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
SZAK és nem KAR. Illene első félév végére megtanulni végre.
2014. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem: Neumann János Informatikai Karán? De hogyha már annyira kötözködni akarsz... Képzeld a mérnökinformatikát sem jól írtam. Helyesen mérnök informatika. Bocs, hogy telóról vagyok és nem látom át az egész szöveget :S Mellékesen ezt miért nem javítod ki? Ez jellemző. Sohasem a kérdésre válaszolnak, hanem belekötnek abba amit írtál. Akkor vagy írd, hogy nem tudod vagy ne válaszolj! És képzeld! Ebben a szövegben is biztos lesz hiba! Próbálj meg te beírni a telefonról ennyi szöveget úgy, hogy a magyar helyesírásnak megfeleljen + hogy az Android automatikus helyesírás-javítója ne írjon át minden szót másra. És igen, tudom hogyan lehet kikapcsolni mielőtt még ebbe is belekötnél vagy, hogy miért kezdem a mondatot 'De'-vel például. Vagy ezt már nem tanították meg az iskolában?
2014. jan. 6. 21:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az előbbi szöveg beírása Androidról majd 10 percembe telt... Úgyhogy köszi, hogy felhúztál annyira, hogy mindenképpen visszaírjak és elmenjen ezzel ennyi időm, miközben a héten még 2 vizsgám lesz és arra készülök. (Most nyílván visszavágnál azzal, hogy akkor miért írogatok ide, miért nem tanulok inkább? Nos, a válaszom: Mivel 3 órán át megállás nélkül tanultam, gondolom pihenek annyi ideig, hogy megkérdezem már, hátha valaki tudja.)
2014. jan. 6. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem a helyesírásodba kötöttem bele.
2014. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Éppen ezért írtam a második mondatban: 'Hogyha már annyira kötözködni akarsz'. Mindegy... Nincs kedvem itt most veled vitázgatni. Ha nem tudsz segíteni, akkor ne írj vissza és ennyi. Ha meg tudsz, akkor meg segíts! Ennyi.
2014. jan. 7. 06:36
 6/9 anonim ***** válasza:

A példaösszegek: [link]


És ahogyan az ÖCSI-t számoljuk: [link]

2014. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet!
2014. jan. 8. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó volt az analízis vizsga :D eddig úgy tudjuk, mindenki bukfencezett, pedig nem keveset készültünk. (Y) Te már túl vagy rajta, kérdező?
2014. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére már túl... És négyes lett nagy meglepetésemre. De mondjuk nálunk is elég sokan megbuktak sajna.
2014. jan. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!