Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzés kevés tudással?

Mesterképzés kevés tudással?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberbe kezdtem a felsőoktatási tanulmányaimat, egy eléggé egyszerű főiskolára járok (direkt nem írom le mert nem akarom lejáratni magam :D), igazából kevés tanulással túlélhető az egész (gazdálkodási és menedzsmentet tanulok). Emellett a suli mellett tökéletesen tudok dolgozni és mellette tanulni azért is jöttem ide. Szerintetek mennyire lenne lehetséges az, hogy ha itt elvégzem az alapképzést akkor a mesterképzést már a corvinuson csináljam (önköltségen persze, azért dolgozom)? Sokat számít a mesterképzés? Mindenképp szeretnék egy nevesebb diplomát, csak azt nem tudom hogy mennyire gyúrjak rá a tanulásra, mert azt meg nem akarom hogy ezt a 3 évet lazán veszem és ott majd megpusztulok a tehertől. Szerintetek mennyire reális az hogy itt megcsinálom az alapképzést és ott a mesterképzést (nemzetközi gazdálkodásra mennék)?
2014. jan. 6. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!