Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon meredek lenne nekem a...

Nagyon meredek lenne nekem a ELTE-PTI vagy DE-PTI?

Figyelt kérdés
2014-ben szeretném elkezdeni a tanulmányaimat a fent említett szakokon. Informatikával nincs baj,mert szeretem,és foglalkozok vele itthon is(C#,PHP,MySQL,OOP és ami programozáshoz köthető,mert érdekel,és szeretek vele foglalkozni). Az infó érettségi(emelten teszem) tudom nem nagy cucc. Matematikából középszintűt fogok tenni,számításaim szerint 80-95%-ra tervezem meg írni(hajtok is rá). A kérdés az hogy ez a tudás(kezdésnek a bennmaradáshoz) elég lesz e hogy aztán tovább szorgalommal,és az informatika szeretetéből fakadó tanulási vágy benn tartson,és sikeresen elvégezzem ? Vagy hagyjam a fenébe....??(valszeg nem tenném,de megkérdezem)

2014. jan. 7. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A PHP és C# jó egy kezdésnek, mivel nem úgy mész oda, mint sokan, hogy tényleg semmit nem programoztak még előtte.

A matekról meg csak annyit, hogy a gimis mateknak semmi köze az egyetemihez, szóval tök új lesz, amit ott tanulni fogsz. Mármint nagyon sok gimis képlet visszajön majd, de maga az anyag teljesen más, és szokatlan elsőre.


Igazából szorgalmon múlik ez is, ha továbbra is az leszel, akkor meg tudod csinálni :)

2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,megnyugtatott,már karcolgatom az egyetemi matematikát(pdf-ek,doksik,könyvek) amit meg tudok belőle magamtól,egyedül tanulni azt mindenképpen csinálom tovább,szorgalommal úgy érzem nincs baj,mert szeretnék ezzel foglalkozni,és amit szeret az ember arra időt fordít. :)
2014. jan. 7. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg keményen tolod , ha már most az egyetemi pdf-ekkel foglalkozol :D Én elég lustácska vagyok sajnos, küldhetnél egy kis szorgalmat xd


Sok sikert a sulihoz majd !

2014. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szorgalom küldése :DD>>
2014. jan. 9. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A DEIK-et messziről kerüld el, ha jót akarsz magadnak!!!
2016. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!