Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megéri jelentkezni...

Szerintetek megéri jelentkezni a 100 órás intenzív féléves képzésre emelt szintű biológia érettségi előkészítőre?

Figyelt kérdés
Az ELTE indít érettségi előkészítőt. Én a SOTE ÁOK-ra szeretnék jelentkezni, biológiából mindig 5ös voltam, de nem vagyok biztos a tudásomban, ráadásul ez nem is a legtöbbet követelő iskola.

2014. jan. 4. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj , én tavaly jártam Debrecenbe , a Magister Universitas emelt biológia érettségi felkészítőjére . Remek volt , nagyon jó volt a tanárunk , mindent megtanított pár hónap alatt , ami kell , dolgozatokat írtunk stb. Anélkül én nem tudtam volna leérettségizni bioszból. De amúgy ez nagyon tanárfüggő ,szóval ha kifogsz egy jó tanárt , akkor nagyon jó , de ha egy rossz tanárt kapsz , akkor szart se ér az egész , és felesleges pénzkidobás. Mert akik jártak a bioszra , közülük sokan jártak kémiára is , és egy nagyon rossz tanárt kaptak , és semmit nem értek vele.
2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fizikából jártam érettségi előkészítőre a Magister Universitas-hoz. Csak ajánlani tudom! Szerintem érdemes járni előkészítőre érettségi előtt.
2014. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor ne is habozzál. Irány, és tanulj. Ez nem olyan lesz, mint egy fakt, ez sokszorosa annak, és megbizonyosodhatsz a tudásodban.
2014. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!