Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-re való átjelentkezés...

SZIE-re való átjelentkezés félévkor?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, főként a SZIE Ybl karosaihoz, ha van ilyen, hogy az egyetemre átjelentkezni más felsőoktatási intézményből, de ugyanarról a szakról ugyanarra csak a felvételi eljárás keretein belül lehet? Nem igazán találok erről információt, ezért kérdezem azokat, akik erről többet tudnak.

Egyre többet gondolkodom azon, hogy felmenjek Pestre tanulni, és most eljött az ideje, hogy váltsak, azonban én ezt most félévtől szeretném megtenni. Tudtok erre valami megoldást, vagy módot arra, hogy ez lehetséges-e?


2014. jan. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a SZIE-re akartam átjelentkezni, csak én a Corvinus tájépítészeti karáról a Szie állattenyésztő mérnökire. Azt mondták, simán lehet, csak kell indexmásolat meg asszem egy kérvény. De csak fizetősre mehetsz, aztán 1 félév után ha jól tanulsz, átkerülhetsz támogatottra. Végül úgy döntöttem, inkább újra felvételizek.
2014. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én építészmérnökiről építészmérnökire akarok menni.

Most félévtől.

2014. jan. 7. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annak még kevésbé van akadálya. De hívd fel a TO-t, ők többet tudnak erről.
2014. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. jan. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!