Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Semmelweis Egyetem ETK-ján a mikrobiológia tantárggyal?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz?
2014. jan. 8. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Szinte csak rosszabbak vannak... Kell olyan 3-4-5 teljes nap, hogy megtanuld annyira, hogy elsőre átmenj vizsgán. ...kettessel :) Merthogy min. 60% kell a ketteshez!
2014. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja azt nem írtam, hogy második konzultáción van egy nagyon nehéz zh a könyv első 50 oldalából, ami ha nem sikerül nem vizsgázhatsz. DE! van javító zh, méghozzá kettő is, amik sokkal könnyebbek. A második javító zh nem is tesztes, hanem kifejtős és relatíve könnyű kérdéseket ad, addigra meg van időd bőven jól felkészülni.
2014. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! a 2. zh a 14. hét körül van?

és az elsősegélynyújtásról és a társadalmi normák az eü-ben-ről is tudsz mondani valamit? ezekből milyen nehéz a vizsga pl?

2014. jan. 27. 19:05
 4/4 anonim válasza:

Fogalmam sincs, hányadik héten volt a 2. zh, inkább úgy tudnám megmondani, hogy a levelezős képalkotósok 3. tanítási hetén. Ha van kedved nézd meg az hányadik hét volt :)

Társadalmi normák borzalmasan unalmas, tanulhatatlan, viszont igaz/hamis kérdésekből asszem 20 van vizsgán, és mindegyiknél jó eséllyel rá lehet érezni a helyes megoldásra. Egyszer azért érdemes elolvasni odafigyelve a jegyzetet, de több időt és energiát hülyeség rááldozni. 1 kredites tantárgy...

Elsősegélyt én még nem vehettem fel anatómia csúszás miatt, de a többiek már két félévet lenyomtak belőle. Az első nem volt vészes, pár szemléletes diasorból elméleti szinten kellett megtanulni a dolgokat meg talán egy gyakorlat volt, ahol rém bunkó volt a tanár de legalább gyakorolhatta mindenki élőben, ami a diákon volt. A második félévnyi viszont nagy öblös sz...-ás, rengeteg tanulnivaló, rengeteg gyakorlati rész, amiről otthon keresgélheted a videókat neten, hogy meg tudj tanulni minden apró mozdulatot és a gyakorlati vizsgán ne hasalj el.

2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!