Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberek segítség! Nem tudok...

Emberek segítség! Nem tudok dönteni :/ Az már biztos, hogy bioszból es kémiaból emeltezem, de nem tudom hogyan tovább. ÁOK-tól nagyon félek, azért necces, hogy nincs felezés, bármi történhet és nincs végzettségem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen egészségügyben szeretnék dolgozni, de valami olyan suli kellene, ahol van 3 év után valami végzettség és nem kell torna. Mit ajánltok? Gondolkoztam már, hogy kémiai laboráns, de ott sok a fizika és az info, meg a kereset is kicsit alacsony.

2013. nov. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"nem kell torna" ?
2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minden nappali képzésben van testnevelés. Nézz körül egészségügyi karokon, ott vannak olyan képzések, mint ápoló, diétetikus, gyógytornász, szülész,stb.
2013. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam nincs tehetségvizsga úszásból és futásból. Nálunk Szlovákián gyógytornásznak van példuál.
2013. nov. 28. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ÁOK-on van tehetségvizsga futásból meg úszásból? :D
2013. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÁOK-tól nem azert félek, hanem azért, mert sok a 6 év úgy, hogy kirúgnak negyedikben és nincs semmi papírom. Ezért kellene valami, amin van alap 3 év, de ezeken általában van torna, pl. mentőtiszt, gyógytornász.
2013. nov. 29. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából... szerintem ha alaki egyszer bekerül és tényleg orvos akar lenni, tehetség kell ahhoz, hogy ne tudja elvégezni (illetőleg a delikens pályát tévesztett). Mert van, akinek sokszor csak harmadjára sikerül egy-egy vizsga, meg talán passziválnia kell egy évet, meg megszenved vele, de ha tényleg orvos akar lenni, akkor elvégzi. Szóval a félelem a kibukástól ne tartson vissza, ha tudod, hogy ezt akarod csinálni.
2013. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
FOK esetleg? Igaz, az is 5 év, az első 2év ugyanolyan kemény mint ÁOKon, de aztán egyre inkább a gyakorlatra koncentrálnak. És utána nem kell feltétlenül szakosodni, bár ajánlott. Meg külföldre is mehetsz vele ugyanúgy, egy mentőtisztivel itthonra ragadnál botrányos fizetéssel.
2013. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!