Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Brassai...

Mi a véleményetek a Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és ez az egyik ahova jelentkezni szeretnék az érdekelne, hogy milyenek a tanárok és a diákok és kb. hány lány szokott jelentkezni az informatika szakra ?

2014. jan. 9. 17:23
 1/2 anonim válasza:

Én gépész osztályba járok, 9.-es vagyok, tanárok jófejek, a diákok segítőkészek és úgyszintén jófejek. Csak ajánlani tudom, ha nem vettek fel egy Adyba, Meggyesybe... stb.

Az infó osztály kb fele fele arányban van. Általánosban csak lányok míg gépészen csak fiúk. A nyelvin megint fele fele arány van. :)

2014. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyszerű suli! 2.éve járok oda:)

egy két tanár gyűlöl engem,de azaz én hibám:D

nem lesz rossz döntés ha idejössz:) engem kerek négyes átlaggal vettek, nem sok gondom van a tanulással:)

ha van kérdésed nyugodtan írhatsz privátba:3

2014. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!