Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályfőnöknek/tanároknak...

Az osztályfőnöknek/tanároknak muszáj látnia, hogy melyik egyetemre adtam be a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
Nagy álmom, hogy majd a Színművészetire járhassak, bár tudom, hogy nagyon nehéz bekerülni. Nem drámatagozatos osztályba járok, bár az iskolában van drámatagozat is. Ez az osztály kifejezetten reál beállítottságú. Én egyáltalán nem vagyok az, de ide kell járnom. Az osztályfőnök is reálszakos tanár és egész másnak ismer engem, mint amilyen vagyok. Tehát a lényeg, hogy nem szeretném, ha látná, hogy hova adom be első helyen a jelentkezésem. Kiröhögne, elmondaná minden tanárnak, hogy ez a kis csaj hova jelentkezett. Sajnos ilyen tanár, volt hogy előttem cikizett ki és röhögött ki az osztálytársaim elől.-mással is szokta. Bár van B tervem is, sőt C is. De ez az első álmom. Hogy működik a jelentkezés? Muszáj megtudnia, akkor is, ha nem vesznek fel? Ha felvesznek nyilván megtudja, de addig nem lehet nélküle intézni? Bocsánat, hogy ilyen zavaros tettem fel a kérdést, de ez nekem tényleg problémát okoz.

2014. jan. 9. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
*előtt
2014. jan. 9. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A felvételit azt elektronikusan (a papír alapút meg akarják szüntetni), a felvi.hu-n keresztül kell leadnod, és a e-felvételi adatlapodhoz csak te férhetsz hozzá. Elméletileg az ofidnak semmi köze hozzá, hogy hova adod le a jelentkezésedet.

Ne foglalkozz az ofid véleményével, csináld azt amit te szeretnél :)

2014. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a választ! Nagyon megnyugtattál! Még van 1 évem, úgyhogy addigra biztos megszüntetik. Tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom, de azért nem szeretném, ha az egész osztály előtt elmondaná, mert az osztályom se ismeri az igazi énem. Kicsit furcsa lenne mindenkinek, hogy miért jelentkezek ilyen szakra. De ezek szerint nem kell megtudniuk, ha nem akarom. :)
2014. jan. 9. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha véletlen marad a papír alapú, akkor se aggódj, mert azt is magad csinálod :)
2014. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a papíralapút nem az osztályfőnöknek kellene leadnom, ugye? :)
2014. jan. 9. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, postán feladod és ennyi, mindenki magának intézi, nálunk meg is mondta az osztályfőnök, hogy ne is zargassuk felvételis kérdésekkel, 18 éves, nagy melákok vagyunk, intézzük el magunknak.

A másik meg, hogy nem kell megmondanod, hogy hova jelentkeztél, én is jelentkeztem a színművészetire, de a családomon és 3 közeli barátomon kívül nem mondtam senkinek. Aztán az érettségi utáni első nagy osztálytalálkozón (most volt decemberben) ment a nagy hüledezés, hogy én hova is jelentkeztem és miért nem beszéltem róla :D

2014. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!