Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töröltethetem az egész jelentk...

Töröltethetem az egész jelentkezésemet a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
Tehát hogy az eredmény olyan legyen, mintha nem is jelentkeztem volna sehova. Nem a jelentkezési díjat akarom vissza, hanem azon gondolkodom, pótfelvételin teljesen mást jelölök be, pótfelvételizni viszont nem lehet úgy, ha valahova már felvettek.
2013. máj. 1. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

annyit tudsz tenni, hogy érvénytelenné teszed a jelentkezésed, tehát pl határidőre nem küldöd be a bizonyítványmásolatokat...

Ha már mindent beküldtél, nem tehetsz semmit.


És jó, ha tudod, pótfelvételin csak ktg helyek vannak.

2013. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja, nem tudod töröltetni.


Jó lenne ha életed legfontosabb döntését nem gondolnád meg 1 hónapon belül. Tessék már felelősen dönteni, 40 éved ettől függ.

2013. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Gondoltam, hogy valaki megjegyzi ezt a felelőtlenségre utaló mondatot, de bevallom, nehéz úgy kielégítő döntést hoznom, hogy a csapból is az folyik, hogy 5 diploma kivételével az összessel kitörölhetem a s*ggemet. Mellesleg nem állunk túl jól anyagilag, magát az egyetemre járást is luxusnak érezném, szívesebben dolgoznék, de korrekt munkát is nehéz találni, ezért ja, bevallom, iszonyatosan kialakult bennem a döntésképtelenség.

2013. máj. 1. 14:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, mi az a ktg, de gondolom, valami negatív jelző a ,,maradék" szakokra, de ha azt vesszük, idén milyen kevesen jelentkeztek, lesz választék.Én amúgy bölcsész beállítottságú vagyok,szóval a ,,maradék f*sok" pont jók lesznek nekem, már ha tényleg érvényteleníttetem a jelentkezésemet..
2013. máj. 1. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:

ha nem tudod, mi a ktg, akkor aztán tényleg alaposan végigrágtad az egész felvételi rendszert.

A ktg a költségtérítéses szakokat jelenti, pótfelvételinél ugyanis csak fizetős képzésre lehet jelentkezni, az államis helyeket feltöltik első körben...


Ha nincs pénzetek, pont ez való neked.

2013. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ktg-t még soha sehol nem olvastam... Mindegy, paraszt vagy.
2013. máj. 1. 14:39
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

gratulálok, pont ilyenekre van szükség diplomásként :(


Paraszt vagyok, mert megadtam a jó választ, és mert szóltam, vigyázz, a fizetős nem oké, ha nincs pénzetek?


Hát, ha neked ettől paraszt valaki, akkor menj a fenébe, lóizé való neked, nem segítség.

2013. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha idén nemjön össze várnod kell

egy évet

2013. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy év múlva lehet te is már jobban tudod

mi érdekel igazán

2013. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
A bölcsész diploma nem értéktelen, ha valaki kellő szerénységgel áll hozzá az élethez, és az értelmi képességei sem rosszak. Neked azonban semmilyen egyetemet nem ajánlok, remélem érted miért írom.
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!