Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az EKF (Eszterházy Károly...

Az EKF (Eszterházy Károly Főiskola) felér az egyetemek színvonalával? Érdemes elgondolkodni rajta?

Figyelt kérdés

Konkrétan a biológia szak érdekelne.

Eredetileg az ELTE-TTK-ban és SZTE-TTIK-ban gondolkodtam.



2014. jan. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
kétlem, nincs jó hírneve az EKF-nek...
2014. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha szeretnéd valamire vinni az életbe, nehogy ide gyere! Én is most felvételizek máshová... Ha nagyon úgy tűnik, hogy máshová nem lesz elég pontod, végső esetben jelöld be, de az ELTE vagy Szeged a valódi jó döntés, nem az EKF.
2014. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
Na, pont oda jártam. De ének szakra. Tapasztalat: akkor ér a diploma valamit, ha az MA-t is elvégzed, nemcsak a BA-t. A BA önmagában semmi, de ha mész MA-ra is, akkor meg egész nyugodtan menj oda.
2014. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
64%
Én az EKF-re járok de szerintem is az ELTE-re menj!!
2014. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komoly ennyire rossz??
2015. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
Szerintem szaktól, de főleg tanártól függ. Az én szakomon is voltak erős követelményeket támasztó tanárok, és lazák is, és gondolom más szakon is így van. A légkörben meg ugyanez a helyzet. Valakit szerettünk valakit csak tiszteltünk... A BA-t nem vették annyira komolyan a tanárok, mint az MA-t.
2015. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!