Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Gazdasági Főiskola...

A Budapesti Gazdasági Főiskola pénzűgy és számviteli szaka mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és ugye közeleg a pillanat, amikor a továbbtanulás felõl kell döntenie az embernek. Személy szerint sosem voltam szorgalmas gyerek, de általában mindig megvolt a négyes és az ötös az adott tárgyakból és azt is elhatároztam, hogy bármi áron, de megcsinálom a pénzügy számvitelt. Nem vagyok matek faktos, de a jegyeim alapján jó vagyok belõle és értem is az anyagot. Arra lennék kíváncsi, hogy ha minden órára bejárok és figyelek, valamint minden nap értelmezem az anyagot, amit leadtak, akkor van rá esély, hogy sikeresen befejezzem ezt a szakot? A válaszokat elõre is köszönöm!

2014. jan. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Van esélyed. Ha hajlandó vagy tanulni, akkor semmi gond.
2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van de szorgalmasabbnak kell lenned. Matekból lesz "szintrehozó" amire javaslom járj be akkor is ha eléred a minimum határt a matek szintfelmérőn.


Én középszinten tanultam a matekot középiskolába illetve 1 év nekem kárba is veszett tehát nem rögtön érettségi után kerültem ide de még így is sikerült bukás nélkül az analízist abszolválnom miközben sok olyan ember aki emelt szinten tanulta a matekot, megbukott (legalábbis először)

2014. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Középsulis matek tudásod nem sokat számít, kb. csak a függvények kellenek, mivel a matek az analízis és valószínűségszámítás, és az analízis az deriválás, integrálás és teljes függvényvizsgálat. "Csak" kitartás kell hozzá. Szal ha tanulsz és vmennyire komolyan gondolod, akk meglehet csinálni.
2014. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!