Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium,...

Leolover kérdése:

Berzsenyi Dániel Gimnázium, Veres Pálné vagy Képző-és Iparművészeti Szakközépiskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén vagyok nyolcadikos, és most jött el az idő, hogy új iskolát válasszak. Itt csak az az egyetlen bökkenő, hogy mivel a nővérem a Berzsenyibe jár, ezért én teljes mértékben benne vagyok a közösségi életben, lassan mindenkit "ismerek". De csak az a problémám, hogy a német nyelvet most már nyolcadik éve tanulom (idén teszek nyelvvizsgát), és a Berzsenyiben a fizika szakon biztosan elölről kezdeném ezt a nyelvet.

A Veres Pálné reál tagozatán viszont haladó csoportban tanulhatnám tovább, de egyszerűen semmit nem tudok arról, hogy ott milyen a közösségi élet, mennyire szigorúak a tanárok, illetve úgy általánosságban milyen az iskola közérzete..

A "Kisképző" úgy jött képbe, hogy mivel életem a rajzolás, kreativitásom határtalan, és tehetséges is vagyok benne (+ megyei rajzverseny győztes), ezért gondoltam beírom, de a nyílt napon nagyon megtetszett az iskola, és most nem tudom eldönteni, melyiket válasszam..

Kitűnő tanuló vagyok, (eddig végig, és félévkor is) központi írásbelinél olyan 85 pont körülit szeretnék "produkálni"... szerintetek elég lenne, hogy egyáltalán bekerüljek a Berzsenyi fizika tagozatára (mert nagyon szeretem a tárgyat és a matekot is), vagy inkább írjam a Veres Pálnét 1. helyre?

Bármit írhattok: Tapasztalatok, benyomások az iskolákkal kapcsolatban, központi, illetve szóbeli nekem mindegy, csak KÉRLEK, SEGÍTSETEK ELDÖNTENI!!

Válaszotokat előre is köszönöm 14/L



2014. jan. 10. 00:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na,azóta le kellett adni a jel.lapokat,mire jutottál;)
2014. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Holnap lesz az utolsó esély módosításra, de úgy érzem, a Veres Pálnét teszem elsô helyre..nem tudom, hogy jött ez a döntés, szeretnék "belekóstolni" az ismeretlenbe.:)
2014. márc. 16. 11:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Még kedden is lehet.Remélem nem fogod megbánni!;)))
2014. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) szerintem nem fogom megbánni, hiszen nagyon jó iskola.:)
2014. márc. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!