Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptunban nyilvántartott...

A Neptunban nyilvántartott tartozásom miatt nem kapom meg az ösztöndíjamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ELTE-re járok és anyagi helyzetem miatt rendszeres szociális ösztöndíjban részesülök, viszont ebben a hónapban még nem kaptam meg, holott 10.-ig mindig meg szokott érkezni. A Neptun azt írja, hogy a kifizetést teljesítették, de a dátuma üres :( Lehetséges, hogy megtagadták az átutalást, mert a múlt hónapban az ünnepek miatt nem maradt pénzem befizetni a kollégiumi díjat?

2014. jan. 10. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy levelet hajnalban, hogy gáz van az Államkincstárnál, és most semmilyen be- vagy kifizetést nem tudnak intézni. Nem lehet, hogy emiatt van? (ELTE-s vagyok én is).
2014. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a választ, igen az volt a probléma. Már megijedtem, mivel pont abból a pénzből akarom kifizetni a koli díjat...
2014. jan. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!