Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest 20. Kerületi Nagy...

Budapest 20. Kerületi Nagy László Általános iskola és gimnázium vélemény róla?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ide járok, 7. osztályba, bár gondolom te a gimnáziumi részlegre vagy kíváncsi, hogy az milyen, de annyit én is eltudok mondani, hogy szerintem nem olyan rossz suli mint aminek sokan beállítják. vannak überjófej tanárok, de viszont vannak olyanok is akik unalmasan ledarálják az anyagot és ennyi... szerintem jó társaság jellemzi az iskolát, jófej arcok vannak ahogy elnéztem a gimit is. van 1-2 idióta tag azt tudom, de hála Istennek tényleg nincs sok hülyegyerek. Persze hülyéskedések mint minden iskolában itt is vannak, de nem szokott átmenni a dolog verekedésbe meg ilyenek. :) szerintem klassz suli, bár lenne mit javítani rajta, de nem rossz.
2014. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!