Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok? Kerdesed tul...

Mit gondoltok? Kerdesed tul rovid..

Figyelt kérdés
Tudom h rossz kategoriaba tettemde itt hamar szoktak valszolni. Kilencedikes vagyok es most felevkor lehet osztalyozot kell tennem mert rengeteget hianyoztam mert prblemam van a mandulammal mar 5 eve de mostanaba nagyon gyakran. Kb mar 150ora hianyzasom van es ez meg csak az elso felev, a jegymis romlottak mert sosem vagyok ott. Nyaron vetetnenk ki a mandulam mert avval is min. 3hetet hianyoznek, a kerdesem az h 1 felevre erdemes magantanulonak lennem? Mert bejarnek par orara nem avval van a problemanhanem h allandoan beteg vagyok. Azt is olvastam ha az igazgato megengedi ugyanugy lehet dolgozatat irni es jegyet kapni es akkor abban a tantargybol nem is kene vizsgaznom. A jegyeim altalaban 4-5. Szeptembertol ugyis uj iskolaba mennek . KoSzi elore is a valaszokat.
2014. jan. 13. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezt inkább bízd a szüleidre.
2014. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, lehet hogy érdemes lenne magántanulónak lenni...így, hogy elég sokat hiányzol (hiába van igazolásod)Nagyon sokat kell pótolnod és az úgy nehéz, ha nem segít egy tanár se elmagyarázni a feladatot...vegyük mondjuk a matekot :P ha otthon tanulsz és nem értesz valamit vagy egyáltalán semmit akkor nem lesz senki hogy elmagyarázza :/ én szerintem a helyedben elmennék magántanulónak de persze szüleid véleményét is kérdezd ki!!!!Remélem segítettem :)
2014. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!