Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvételit írok, azt...

Ha felvételit írok, azt látják a tanárok?

Figyelt kérdés
A második heylre gimnáziumot jelöltem,ahova köteles vagyok felvételit írni.Nagyon izgulós típus vagyok,és félek,hogy rosszul fog sikerülni a matek,és a magyar,viszont nem szeretném szégyenbe hozni az iskolám gyenge pontszámokkal.Ezt a felvételit például a matek,magyar tanárom látni fogja,vagy kizárolag az osztályfőnököm és az igazgató?

2014. jan. 13. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnököd és az igazgató sem látják... Elmész egy iskolába, amiről nekik még csak nem is kell tudniuk, hogy melyik, ott számodra és valószínűleg számukra is teljesen idegen tanárok kijavítják, te bemész a szüleiddel, átnézitek, lefénymásolod, ha szeretnéd, és ennyi. Soha nem küldi el senki sem az iskoládba se az eredményedet, se magát a kitöltött feladatlapodat...
2014. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!