Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TTK nyílt nap középiskolá...

ELTE TTK nyílt nap középiskolásoknak?

Figyelt kérdés
Már mindenhol próbáltam utánanézni,de nem találtam semmit. Arról se hogy volt-e már, meg arról se hogy lesz-e még. :/

2014. jan. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rég írtam nekik levelet és azt írták, hogy január 24-én lesz nyílt nap de holnap lesz Budapesten az educatio kiállítás ami szerintem sokkal jobb, mert nem csak az elte lesz jelen hanem szinte az összes magyar felsőoktatási intézmény.
2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó de jó, 24.-éről már hallottam itt-ott, de senki sem tudta biztosra. Mondjuk jó lett volna ha ki is írják valahova, mint a többi karnak.. Educatiora én is megyek, aztán remélem ott majd még sikerül valamit kideríteni erről a nyílt napról. Amúgy köszi a választ!
2014. jan. 16. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsmit :) Egyébként tegnap voltam azon és elég hasznos . A nyíltnapra én is megyek :D
2014. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!