Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TÓK-ra/Károli G. Ref....

ELTE-TÓK-ra/Károli G. Ref. -re? /Apor Vilmosra? Hány ponttal lehet bejutni államilag támogatottra? /ÓVÓKÉPZŐ KAR/

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

tavalyelőtt 345 volt tavaly levitték valamiért 297-re a ponthatárt a TÓK-on

a többi óvó szakon úgy tudom 240 volt


TÓK-os vagyok, arról tudok nyilatkozni

ahhoz képest, hogy bekerülni milyen könnyű egyáltalán nem könnyű szak, én se gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz

de szeretem, szóval szorglamas vagyok, ami eddig nem volt rám jellemző, de itt kifizetődő


az Aporról én azt hallottam hogy eléggé színvonal alatti (váci voltam régen) a Károli meg idén indított először óvót Pesten, ők még első félévben nem is mennem oviba, és ahogy hallom sokkal könnyebb ott a szak mint nálunk


de ezeket mind csak hallottam, nem tapasztaltam szóval fene se tudja

mondjuk aki nem üti meg még a 297-et se az elég borzasztó szerintem

ja annyi még hogy a Károli meg az Apor vallásos sulik, vannak vallással kapcsolatos tárgyaik is...pl.: keresztény életre nevelés, vagy mi

2014. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

kicsit ijesztően hangzik :DD

2014. jan. 15. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezeket:

[link]


[link]

2014. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia.En nem hallottam az ELTE-ről,de azt tudom,hogy az AVKF sem kutya,mivel oda járok.Kettest könnyű megszerezni,de színvonalas teljesítményért megkell küzdened.Sokan buknak meg,és csúszkálnak,tehát nem nevezném annyira színvonal alulinak.Nekem meglett az ELTE-re is a pontom,de mivel jót hallottam az AVKF-ről ezért oda mentem,változtattam a sorrenden.KAtolikus tárgyak vannak,de nem vészesek egyáltalán és majd katolikus óvodába is tudsz jelentkezni egy kis előnnyel.Barátnőm Elte tanítóra járt és ő átjött az AVKF óvodapedre,mert azt hitte könnyebb.A kötél idegzet a tanulmányi osztályra viszont kell.AZ adminisztráció szörnyű és iszonyat bunkóak.Nem hazudok,ez így van.Mradjunk annyiban,ha szorgalmas vagy az mindenhol kifizetödő.:))))
2014. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanulmányi osztály a TÓK-on is iszonyat...még a dékán is mondta poénból, hogy néha ő se mer bemenni hozzájuk :D
2014. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4-esnek:


Hogy érted, hogy bunkók voltak? Miben nyilvánult ez meg?

2014. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!