Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Városmajori Gimnáziumba...

A Városmajori Gimnáziumba hányas felvételi pont és milyen átlag kell oda?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem ez a suli voltam nyílt napon is meg minden,de azt nem tudom milyen felvételi pontszám kell oda pontosan.

Ha valaki tudná hogy milyen kell vagy hogy megközelítőleg mennyi kell azt megköszönném.



2014. jan. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
átlag szerintem mindenképpen 4 fölött legyen..kb 4,6. ponthatárt nem igazán tudok mondani, de sztem kell 70-75 p.:)
2014. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából valahogy ahogy az első mondta. de nem lehet megmondani, a diákok egymás ellen vetélkednek, szóval.
2014. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 17. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én épp odajárok előkészítőre és tegnap mondta a tanár,hogy átlag 4,5 fölött legyen és egy 80 pont feletti minimum kéne, pláne ha nyelvi előkészítősre akarsz menni. :) Remélem segítettem
2014. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,sokat :) akkor viszont elég sokat kérnek :D
2014. jan. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!