Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti IBS főiskolára...

A budapesti IBS főiskolára (International Business School) csak gazdagok járnak? Kinéznének onnan, ha diákhitel2-vel fizetném ki a tandíjat?

Figyelt kérdés
Azért tetszik, mert angol nyelvű az oktatás, és nem kell sok pont a bejutáshoz, viszont 800 ezer a tandíj félévente.

2014. jan. 15. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

igen, majdnem csak gazdagok

(plusz celebek, sportolók, diplomata gyerekek stb.)


nem hiszem, hogy kinéznének

nem kell megtudniuk társaknak, hogy HONNAN van a tandíjra a pénz


nagyon soknak tűnik a 800/félév, annyiért már a Harvardra is mehetnél...


szerintem gondold át, ár/érték arányban

2014. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
800.000Ft egy félév a Harvardon? Te nagyon el vagy tévedve ember. A Hardvard jogi kara elég olcsónak számít, az 56.000$/év~kb 13 millió forint, tehát egy félév kb 6,5-7 millió körül van. Csak mondom...
2014. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül néznének ki, de én biztos rosszul érezném magam olyan környezetben. Ha már mindenképp fizetnél, miért nem mész el a BGF-re, Corvinusra, BME-re? Ott is van angol nyelvű képzés, kevesebbet kéne fizetned és itthon biztos, hogy jobban megbecsülik a diplomát, mintha az IBS-en végeztél volna. (Teljesen más területen, de gyakornokként dolgozom egy multinál, és jött ősszel egy új gyakornok, aki az IBS-re jár. Egy hónap alatt kipenderítették a francba, mert semmihez nem értett, cserébe viszont akkora pofája volt, hogy senki nem bírta elviselni.)
2014. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
sarka kata, voksán virág, focisták, modellek, anyu apu kicsi fiai járnak oda, a papír nem ér semmit csak nekik kell, hogy a protekciójukkal bedugják őket az adott helyre, ha már hitellel tanulsz menj a bgf pénzügy&számvitelre, kb 600 ezerrel!!! olcsóbb a félév és ér is valamit a diploma, nem adósítod el magad hatalmas összeggel feleslegesen
2014. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit járjatok utána, hogy milyen szinten van az állami iskolákban az angol nyelvű oktatás! ;)
2014. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%

érdekes, hogy tegnap hajnalba egy 63 meg egy 55%-osnak is eszébe jutott védeni itt az ibs-t:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


na meg ha beírjátok a keresőbe, hogy ibs, akkor mindenhol lesz egy belsős ember aki az angol nem tudom milyen egyetem diplomáját hozza fel érvnek, :DDD mondjuk ez is árulkodó, hogy egy belsős emberrel kell az iskolát egy gyakorikérdéseken hirdetni...:D

2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Kedves #6!


Megnyugtatlak, hogy az IBS-t kicsit sem érdekli a gyik.hu, és nincs is rászorulva arra, hogy belsős embereket alkalmazzon bármilyen fórumon.

Én személy szerint azoknak szeretnék segíteni a döntésben, akik valóban érdeklődnek az iskola iránt. Úgy gondolom, hogy azzal nem segítünk egyik kérdezőnek sem, ha ezt a kisstílű "anyuci, apuci gazdag gyerekei" stb. szöveget erőltetjük... Ezekkel a rosszindulatú megjegyzésekkel csak szegénységi bizonyítványt állítanak ki magukról az emberek...

2014. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Az én hozzászólásomat pont, hogy nem a rosszindulat vezérelte, hanem a jóindulat, mert elég durva lenne ott állni 6 félév után 5 millió forint adóssággal, amikor harmad, negyedannyiért értékesebb papírt tudna szerezni. Nyilván te most azzal fogsz jönni, hogy sehol sincs az IBS-től se a BGF se a BCE se semmi, ezzel nem tudok mit kezdeni, a felsőoktatási rangsorok nem ezt mutatják.... De nyilván az is az én szegénységi bizonyítványom, hogy az emberekre milliós iskolákat akarok rátukmálni feleslegesen.
2014. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi irigy embert...
2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Én oda járok és van pár ember akik szintén diákhitelből állják a tandíjat. Nem éri őket semmi hátrány, senki sem cikizi őket. Viszont ha oda jelentkezel, szokd meg a sok irigy embert, a beszólásokat és az előítéletet!

A tandíj sajnos nem 800ezer, hanem 1millió valamennyi.


Sok sikert a felvételihez! Ajánlom az IBS-t, imádjuk..:))

2014. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!