Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Nyme, Apáczain tanul...

Aki a Nyme, Apáczain tanul gyógypedagógiát, annak mi a véleménye róla? Hallgatói élet, tanárok, oktatás színvonala?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 17:56
 1/1 anonim válasza:

Szia! Elsőéves hallgató vagyok. A 3. félév után van szakirányválasztás: tanulásban akadályozottak pedagógiája és logopédia között kell választani. Ezt csak azért mondom, mert jó páran totál nem voltak képben, és most át is jelentkeztek máshova, mert pl. szomatora akartak menni. Én őszintén bevallom, hogy csalódtam... 9 vizsgánk volt amúgy, ebből 2 volt csak írásbeli, a többi mind szóbeli. Szorgalmi időszakban sem hagynak lazsálni, kaptunk rengeteg beadandót, tanulnivalót, prezentációt. :) A tanárok sokat megkövetelnek, de színvonalasak az előadásaik.

Hallgatói életről annyi, hogy minden héten kedden van buli, szakestünk nincs.

2014. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!