Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mennyire izgul a szombati...

Ki mennyire izgul a szombati központi felvételi miatt? Hogy érzitek, felkészültetek? Hova szeretnétek menni?

Figyelt kérdés
Sok sikert kívánok mindenkinek! ;)

2014. jan. 16. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Viszont kívánom én is neked! :) Felkészültem igen. Valamelyik feladat jobban megy, valamelyik pedig nem annyira. Remélem sikerül! :)
2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia! Neked is sok sikert. Nekem már néha gyomoridegem van hogy nem vesznek fel. Mindenki azt mondja hogy nincs okom aggódni. 4.56os átlag

A Károlyi Mihály közgázba szeretnek menni Budapesten. Valami tipp idegeskedés ellen? :D

2014. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Èn Tavaly felvételiztem,nekem a csoki segített elötte meg Hogy nem voltam egyedül.Fölösleges izgulni,vedd úgy Hogy sikerülni fog ;)
2014. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

zabáljatok gyömbért. attól nem lesz gyomorigedetek


[link]

2014. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én nem izgulok, annyira nem készültem fel, de még fel se fogtam szerintem.
2014. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Déjá Vu válasza:
Én sem izgulok készültem egy kicsit, bár nem vittem túlzásba. Én Pakson az ESZI-be szeretnék menni de megjelölök még több sulit is :).
2014. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igyekszek nyugodt maradni nem idegeskedni. Én úgy érzem, hogy megtettem mindent! Heti 2 magyar és egy matek előkészítőn vettem részt. Azon kívül, ezen a héten gyakoroltam. Ma már a suliban is csak átfutottuk az anyagot, kevesen is voltunk az utolsó napon. Délután nem tanultam most is csak röviden átnéztem. Holnapra a cuccot (toll, ceruzák, körző, vonalzó...) már összekészítettem. Most már csak pihenek, és éjszaka próbálok aludni. reggel csokit, vizet viszek minden mennyiségben!
2014. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
áh én nagyon izgulok ...végem van pedig sokat készültem..mondjuk én mindenen izgulok még egy kis dogán is főleg most ... szentem én elfogom sírni magam xddd pedig tökre nem kéne mert 4.5 az átlagom...
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kinek hogy sikerült a felvételi? :)
2014. jan. 20. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Felvettek az első helyen megjelölt iskolába!!!! :) Nektek?
2014. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!