Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Színművészeti felvételijén...

A Színművészeti felvételijén milyen táncokat kérnek?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok, hogy kell a táncra x darab vers, monológ, dal stb... Viszont a táncról egyik oldalon se írnak részletesen, pedig keresgéltem. Annyit találtam róla, hogy a mozgás és tánckészség is benne van a felvételi követelmények között. Milyen táncot érdemes elkezdenem? Még van időm, nem idén végzek, de már most el szeretnék kezdeni készülni, mert végzősként sok időt elvesz majd az érettségire való készülés. Szerintetek milyen táncot lenne érdemes tanulnom? Illetve miket kérhetnek a felvételin? Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

#egyetem #SZFE #felvételi #tánc #színművézeti
2014. jan. 16. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
De butaságot írtam, bocsi érte. *hogy kell a felvételire :)
2014. jan. 16. 22:50
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy akik átjutnak az első rostán (versek, monológok stb.) azoknak utána a helyszínen kell valamilyen koreográfiát elsajátítaniuk és bemutatniuk, de lehet hogy tévedek. Szerintem kezdj el modern táncolni. Melyik városban élsz?
2014. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok. :) Akkor a modern tánc jó lenne? Sajnos színpadi táncot itt nem tudnék tanulni, csak Pesten. Ha lehetne, akkor arra járnék. Ezt még sehol se olvastam, hogy helyben kell megtanulni, jó, hogy mondod! :)
2014. jan. 24. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!