Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van így bekerül...

Mennyi esélyem van így bekerülni GYTK-ra?

Figyelt kérdés
Normál tantervű gimnáziumba járok, majd jövőre kezdődik a biosz-kémia fakt, viszont az kettő év, s megnéztem a facebook GYTK csoportban szinte csak a szakos, nagynevű gimnáziumokból vannak ott gyógyszerészin, így nem tudom, hogy mennyi esélyem van bekerülni, 2 évnyi készüléssel.. komolyan gondolom, és készülnék, tanulnék, nagyon tudom kínozni magam a tananyaggal, egyszóval nem adom fel. Csak az itteni oktatás nem elég nem olyan erős mint egy nagyvárosi, max a fakt, ha tényleg fel tud készíteni. Egyébként az egyetem debreceni

2014. jan. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
2 év alatt rengeteget tudsz még készülni rá, de már most kezd el és a kulcs az, hogy folyamatosan és alaposan készülj. Van esélyed rá, tanulj könyvből, esetleg járj különtanárhoz is, meg lehet csinálni de akarat kell hozzá és rengeteg tanulás, hajrá :)
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg tudod csinálni, ha van benned motiváció, és kitartás. Ha nem érzed elég részletesnek azt, amit órán tanultok kémiából és bioszból, tudom ajánlani az "5-öm lesz kémiából" című könyvet, ami nagy részt feladatokból, és kevés elméletből áll, Villányi Attila Kémia a kétszintű érettségire című könyvét, esetleg bioszra Mándics Dezső és dr. Molnár Katalin "Biológia" című könyvét (zöld színű könyv). Az utolsó kettőben még egy kicsit több az elméleti anyag, mint amire szükséged lehet, de nagyon hasznosak.
2014. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!