Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakma a legjobb nekem?

Milyen szakma a legjobb nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit tanuljak tovább, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Angolból, németből, irodalom,matekból, fizikából és föciből vagyok jó. És olyan téren szeretnék tanulni, ami jól keres és szeretem is. Tudna valaki segíteni, hogy milyen foglalkozáshoz kellenek ilyen tantárgyak? A ynelveket nagyon szeretem tanulni!
2009. dec. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
tolmács?idegenvezető?Ha jó tolmács vagy és vannak kapcsolataid akkor még követségekre is bekerülhetsz...
2009. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Matekkal és fizikával mehetsz pl valamilyen mérnöknek.Van két mérnök ismerősöm,az egyik nehezen talál most magának jól fizető állást,mondjuk vidéken ez mindig nehezebb.Meg mivel csekély a nyelvtudása,hátrányban van a többiekhez képest.A másik viszont jól keres.(Mindketten gépészmérnökök egyébként)

Matekkal,fizikával,föcivel mehetsz pl. természettudományi karra,azon belül van külön matek szak,föci szak,fizika szak stb.

Angollal és magyarral mehetsz akár pszichológusnak vagy andragógusnak is.

Tanár is lehetsz a felsorolt tárgyakból

2009. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De olyan szakmát szeretnék ami jól keres, ismerettség nélkül is. Olyat tud valaki mondani?
2009. dec. 3. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
A mérnökök általában jól keresnek, a villamosmérnökökből van a legnagyobb hiány.
2009. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el programozó matematikusnak, vagy mérnöknek.
2010. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!