Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne lakberendezőnek...

Érdemes lenne lakberendezőnek tanulni? Vagy mi lenne a legjobb? Ki mit tanul/tanult amihez elég a 9-10 és utána valami szakma? Minél több érdekelne!

Figyelt kérdés

lány vagyok,a rajzhoz értek a legjobban.ezen kivül a matekot szeretem.azt hiszem sajna semmi mással nem vagyok igazán kibékülve.

gondoltam a biztonsági őrre és egyéb fokozataira,de azt mondták nem kéne,mivel lány vagyok és van már gyerekem sem,ezért egyik melohelyre sem vennének fel.

sajna egyéb családi okok miatt 9 után ott kellett hagynom a sulit,most befejezem a tizediket.

mit kellene tanulnom amivel lehet is kezdeni valamit?

előre is köszi a válaszokat!minél több érdekelne


2009. nov. 19. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!