Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bejutni a...

Lenne esélyem bejutni a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium francia-magyar kéttannyelvű osztályára?

Figyelt kérdés
Még nem tudom pontosan mennyit szereztem a központin,de úgy körülbelül 74-et,és kitűnő vagyok tehát + 100 pontom lesz,azaz kb. 174 a 200-ból. Tavaly akik bejutottak,mennyi volt a ponthatár? Szerintetek van esélyem? :/ Sajna a pontos pontszámot csak csütörtökön tudjuk meg de én már most parázok...

2014. jan. 18. 19:57
 1/6 anonim válasza:

szia! nagyon cuki vagy h aggodsz:-)

biztos bejutsz, ha jo lesz a szobelid!

en most vagyok 0.os olasz tagozaton a Kölcseybe, és

nagyon jo!

tavaly a ponthatár a franciáknál 150 pont volt be fogsz jutni hidd el.

talalkozunk jovőre remelem:D

2014. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, be fogsz jutni! Szóbeli a francia kéttannyelvű tagozaton nincs is. :-) Nyugi! :-)
2014. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is simán bekerülsz! :) Amúgy az eredményeket nem csak jövőhét szombaton tudjuk meg?
2014. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Mi csütörtökön megtudjuk már az eredményeket,amit ide kiírtam az csak körülbelüli. :)
2014. jan. 21. 15:47
 5/6 anonim válasza:
Szia, szerintem TuTi h bekerulsz. A kérdéses én vagyok a 160 pontocskammal.. Szerintetek? :) Am meg osztálytársak is lehetünk, feltéve ha felvesznek:/
2014. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bejutottál?
2014. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!