Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek milyen lett a központi...

Nektek milyen lett a központi felvételitek?

Figyelt kérdés

Szerintem magyar könnyű volt, egy 35-40 pontra számítok, szerintetek ez már jónak számít? Matek nehezebb volt, azt nem néztem meg javítókulcsba.

Nektek milyen lett?



2014. jan. 18. 23:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:

Nem tudom...nem merem megnézni a javító kulcsot, mert félek szembesülni azzal, hogy mennyit hibáztam...

A magyar...hát nem tudom, hogy sikerült ilyen feladatokkal nem igazán foglalkoztunk előkészítőkön sem, de remélem egy 40pont körül megvan.

A matek szerintem is nehezebb volt, bár voltak olyan feladatok amik hasonlóak voltak az előző éviekhez...viszont a 10 feladatba ott bele sem kezdtem, a kilencediket pedig szerintem elrontottam. Szerintem (nagyon remélem) olyan 30 pont körül lesz...

2014. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyar nagyon könnyű volt, viszont a matek... Országszerte azt írják, hogy nagyon nehéz volt, meg hogy nehezebb, mint a tavalyi, és hát nekem se ment, főleg a medencés, meg az almás...
2014. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
az almás katasztrófa volt..
2014. jan. 19. 12:51
 4/41 Kameko-san ***** válasza:
A magyar szerintem 40 körül lesz. De a matek... Hát az utolsó 3 feladatot szerintem elrontottam... Remélem a 25 pont meglesz...
2014. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

a magyar tényleg könnyű volt,csak kicsit elkapkodtam, lehetett volna jobb is így csak: 40 pont körül lesz

a matek katasztrófa,nagyon nehéz volt, pedig egy csomót készültem rá,így örülök ha lesz:20-22 pontom:/

2014. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nekem sem lesz valami jó szerintem, bár én nem néztem meg. kivárom a 28.-át. átszámoltam megint a magyart és 38 pont eddig, de 1 feladatot kihagytam mert oda nem tudom miket írtam, tehát szerintem nálam is magvan a 40+ :) mindenkinek rossz lett elvileg a matek, szóval lejjebb lesz a ponthatár, reméljük! mindenkinek kívánom, hogy kerüljön be az első helyre!:) csak pozitívan emberek!:D
2014. jan. 19. 14:07
 7/41 anonim ***** válasza:
köszi,neked is sok sikert és reménykedjünk hogy lejjebb viszik:)
2014. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:

én megnéztem a javitó kulcsot,magyarom 36pont körül lesz(ez kiszámíthatatlan,mert a fogalmazásnál csak betippeltem 8pontot) a matekomnál meg mindent tudtam,csak az utsó feladatot nem tudtam befejezni ezért olyan 45p körül lesz

Remélem felvesznek mindenkit oda ahova akar menni!! Sok sikert :) <3 :$

2014. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
elöző vagyok. Szerintem érdemes megnézni a javító kulcsot,mert felesleges babonából nem meg nézni. Csak magadat csapod be vele
2014. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Már úgysem emlékszek, hogy miket írtam be tehát teljesen mindegy, csak magamat hülyítem vele, hogy biztos ezt írtam...:) meg kellett volna néznem, amikor hazaértem. de mostmár mindegy:D
2014. jan. 19. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!