Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gödöllői Török Ignác Gimnázium...

Gödöllői Török Ignác Gimnázium. Nagyon erős suli?

Figyelt kérdés
Idén írtam felvételit, kb. 75 pontra saccolom, vitt pontszámom jó lesz, szóbelizni németből fogok. Nagyon szívatnak szóbelin? Ti szerettek oda járni?

2014. jan. 19. 14:15
 1/4 anonim válasza:

Szia!

én törökös vagyok, most 9-es. :)

én 75 ponttal, 41 hozottal bejutottam, a szóbelim meg 48 pontos lett. Nyelvi előkészítőre 150 pont volt a legalja.

szerintem bejutsz:)

a szóbelim könnyű volt, de sokat is készültem. a tanár nagyon rendes volt, meg biztatott. :)

nekem csak jó tapasztalatom van a sulival. :)

ha van még kérdésed, nyugodtan írj. esetleg érdeklődni is tudok németesektől. :)

2014. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!

de aranyos vagy, köszönöm a választ! :)

jól saccoltam, 74 pontos lett a felvételim, a hozott pontszám nekem is annyi lesz szerintem. a szóbelire meg készülök, és nagyon remélem hogy sikerülni fog!

az lenne még a kérdésem, hogy mennyi idő volt a szóbeli? nem volt több 10 percnél a beszélgetés, nem? és a húzott tételt csak elmondtad, vagy kérdeztek még hozzá?

előre is köszönöm:)

2014. febr. 13. 16:29
 3/4 anonim válasza:
Én 4 éve szóbeliztem a törökben angolból. Természetesen bele fognak kérdezni miközben mondod, de nem kell félni rendesek lesznek és nem szívatnak. Az a lényeg, hogy ne parázz rá nagyon, csak lazán és természetesen. Igen kb 10-15 perc max.
2014. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
időközben túl lettem rajta. :) most az ideiglenes sorrendet várom, ha nem is az első 15-ben de azért az első 20-ban jó lenne benne lenni. bár 66 gyerekből 15-öt vesznek fel. köszönöm a válaszodat neked is!
2014. márc. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!