Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerult a felvételi?

Kinek hogy sikerult a felvételi?

Figyelt kérdés

8.osok, van aki jelentkezik a városmajori gimnáziumba?

Hova akartok menni?

Kb.hány pontot irtatok?

Köszi előre is a válaszokat!



2014. jan. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül 84 pontom lett és nem a Városmajoriba jelentkezek. Neked?
2014. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1.váloszoló, gratulálok neked, én még bízom benne hogy jobb lesz,de kb. 60 körül. Melyik suliba akarsz menni?
2014. jan. 19. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdező: kb nekem is annyi lesz plusz-minusz néhány:/
2014. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Karinthy vagy Szent László Gimnázium.Viszont ne aggódj, biztos jó lesz! Ha meg nem vesznek fel, annak úgy kellett történnie, én ezzel nyugtatom magamat. :)
2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BB Ádám ***** válasza:

Helo.

én vagy Gyöngyösi Berze nagy Jánosba, Vagy a Hatvani Bajzába szeretnék menni. nem lett túl jó:|

a matekom 30kb a magyar meg 40. a jegyeim se túl jók (négy 4-es: kémia, fizika, biosz, töri) pont a fontosak:|| hát remélem valamelyikbe felvesznek

2014. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Városmajoriba jelentkeztem és oda is szeretnék menni. 93 pontot írtam.
2014. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem mindenkinek sikerül oda ahova akár menni, ha nekem már nem sikerült :( utolsó melyik szakra akarsz menni?
2014. jan. 28. 19:06
 8/8 anonim válasza:
A fizikásra
2014. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!