Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Fazekas Mihály és...

A Debreceni Fazekas Mihály és a Db-i Ady Endre Gimnáziumba kik szeretnének menni? (2014)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Én még nem igazán döntöttem a két iskola között, a Fazekasban a kéttan spanyol-magyart, az Adyban a kéttan angol-magyart jelöltem meg, de nem tudok a kettő között dönteni:s ( Az írásbelim magyar kb 45 pont, a matek kb 40 pont körül lesz, a vitt jegyeim maximálisak és a szóbelikre próbálok minél többet készülni)

Azt szeretném tudni, hogy esetleg valaki akar-e a két gimi közül valamelyikbe esetleg ugyanezekre a szakokra bejutni?

Jó lenne ismerni előre valakit:)

És ha valakinek van véleménye valamelyik iskoláról írja le ide, pozitívat, negatívat, bármit meghallgatok

Köszi előre is!:)



2014. jan. 19. 17:15
1 2
 1/12 Hermione Granger válasza:
100%
Én a Fazekasba NYEK spanyol - humánra :) Az én írásbelim is ilyen lesz. ^^
2014. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igazából még én is gondolkozok egy kicsit a NYEKen is:) annyira nehéz döntenem:s

hajrá a szóbelidhez, sok sikert!:)

2014. jan. 19. 21:21
 3/12 Hermione Granger válasza:
100%
Szerintem jelöld meg mindkettőt. :) Én pl. mindkét NYEK tagozatot megjelöltem. Neked is sok sikert a szóbelihez, köszönöm. ^^
2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fazekasba!!!! :)
2014. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Melyik szakra?
2014. jan. 29. 20:46
 6/12 anonim válasza:

Szia! :)

Végzős vagyok a Fazekasban, csak ajánlani tudom. A kéttannyelvűre akkor menj, ha a nyelvekkel szeretnél kezdeni valamit a továbbiakban, mert ott tényleg az a fő. A NYEK kicsit kötetlenebb, ott emelt óraszámban van a töri és a magyar is, viszont a nyelvet nem tudod olyan szinten elsajátítani, mint egy kéttannyelvűn. Az Adyról nem igazán tudok mit mondani, nincs tapasztalatom vele. Remélem segítettem :) Ha kérdésed van írj nyugodtan.

2014. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) írok privit!
2014. febr. 3. 20:50
 8/12 anonim válasza:
Mire döntöttél?
2014. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
na szobelik hogy sikerultek?:D
2014. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hova mész végül?
2014. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!