Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Verespálné Gimnáziumba hány...

A Verespálné Gimnáziumba hány ponttal hívnak be szóbelire?

Figyelt kérdés
Jövőre 9.D osztályba szeretnék menni, mivel egyedül itt van haladó német. 7. évvégén 4,8 volt az átlagom, most félévkor 4,4 lesz szerintem.:/ A központi nagyon nehéz volt(matek), kb. mindenki elrontotta. A magyar szerintem jól sikerült. Mennyi esélyem van? Vannak sport, illetve országos biológia versenyeredményeim.

2014. jan. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szia(: a veres pálnéba a jegyeket 5.től nézik, szóval az 5. és 6. évvégi bizid milyen lett? :) hát.. én tavaly 70 pontot írtam, és a hozott pontom 50/45 és űgy be is hívtak szóbelizni. Vegül nem odamentem ( nekem nem volt szimpi a szobelin a tanár, az iskola.. stb. ) de az ideiglenes listán ha jól emlékszem az egyik osztályba ezekkel a pontokkal fel is vettek ( asszem a humán-németre ) sok sikert:)
2014. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5.-ben és 6.-ban kitűnő voltam:) van humán német?:O
2014. jan. 19. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen van egy humán osztály és annak az egyik fele nyelvnek franciat a másik németül tanul:)
2014. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!