Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha leállamvizsgázom, de nincs...

Ha leállamvizsgázom, de nincs meg a nyelvvizsga követelményem a diplomához, attól még kapok vmi oklevelet, vagy igazolást, arról, hogy elvégeztem az iskolát? Valamint ha igen, akkor ez igazolja a szakképzettségem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kapsz egy papírt, hogy elvégezted a szakot, de nyelvvizsga hiányában a diplomát még nem kapod kézhez.
2009. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 cipőbe járunk :D 3 hét múlva ki fog derülni...Hajrá
2009. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egy A/4-es papírt kaptam, természetesen kérvényezni kellett és postai úton kaptam meg. Benne volt, hogy nyelvvizsga bizonyítvány bemutatása után kapom meg a diplomát. Ez tulajdonképpen azt igazolja, hogy megvan az államvizsga. A diplomával nem egyenértékű, sőt! Mikor mentem a munkaügyi központba, érettségivel lettem regisztrálva, és hiába küldtem az önéletrajzomat álláshirdetésekre, nem vettek fel, mert nincs diplomám. De van ahol elfogadják, mert végül is már majdnem diploma, de az az általános,hogy nem.
2009. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!