Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnázium?

József Attila Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Közösség,tanárok, nyelvtanítás stb

2014. jan. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Angol Nyekre járok, 9.-es vagyok. A tanárok nagyon jók, bár néha sokat követelnek, de megéri ide jönni, a közösség és az osztályok nagyon-nagyon jók :)
2014. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Osztályszintű összetartás van. Vannak programlehetőségek, készségfejlesztésre lehetőség. A tanárok java része rendes és odaadó, segítőkész. Persze itt is vannak akik csak simán seggek. A nyelvoktatás is elfogadható, sokan tanítanak sokféle nyelvet. Ami fontos: olvasd át a házirendet még most! Ha nem érted, vagy ködös, akkor akár szülői segítséggel! Később, ha ide vesznek föl, még hasznodra válhat!
2014. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja igen, azt nem írtam, hogy végzős vagyok itt. Gondolom fontos a válasz hitelessége szempontjából.
2014. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm
2014. jan. 23. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki csak negatív kritikákat adott a JAG-ról (kivéve az anyukámat) elmentem egy nyíltnapra, ami bebizonyította, hogy csak ítélkezni tudnak, a kritikájiknak nincs alapja..

Egy irodalom órára ültem be, a tanárnő nagyon szimpatikus volt, az osztállyal együtt. Látszott, hogy nem csak egy betanított óra volt. Szerintem jó iskola, én is megjelölöm. 14/L^.^

2014. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

írjatok nyugodtan privátba ,a JAG-ba járok,higyjétek el a legjobb iskola!!a legjobb döntés volt hogy ide jelentkeztem.:)

szívesen válaszolok minden kérdésre :D

2014. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jajjj, de jó ezeket olvasni:)! Első helyen jelöltem, dettó nyílt nap alapján, miközben mindenki folyamatosan mondta,hogy gyenge, rossz suli..szerintem még azt sem tudják hogy hol van helyileg:D-.-
2014. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Enis jagos vagyok, es 9.-es:) nagyon szeretem, jo a kozosseg es a tanitas se rossz. persze vannak rosszabb es jobb tanarok, de szerintem ez mindenhol igy van :D
2014. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!