Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen pontokkal felvesznek...

Ilyen pontokkal felvesznek Sopronba a Széchenyi István Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Hát a központi felvételit kissé elszúrtam a figyelmetlenségem miatt, a magyarom viszonylag jól sikerült, ahogy összeszámoltuk kb. 45 pontom lesz, de a matek min.32 max.36 pontos..

Most félévkor egy tantárgyból lesz négyesem, a többi ötös. Szerintetek felvesznek? Akik a Széchenyibe járnak/ jártak hány ponttal vették fel őket?

Szerintetek elég lesz ennyi pont?

A válaszokat előre is köszönöm.:))



2014. jan. 20. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan felvesznek.:) Annyira nem nehéz bejutni oda, nem kérnek ember feletti teljesítményt. Jó lett a központid, a jegyeid is jók, szerintem nem kell félned. Még annyi, hogy (tudom, hogy nehéz) a szóbeli előtt/alatt próbálj meg nem túlzottan izgulni. Én annak idején nagyon paráztam és alig tudtam egy-egy értelmes mondatot kinyögni...(Egyébként abban az évben amikor én felvételiztem a legtöbbeknek elég rosszul sikerült az írásbeli...nekem a magyar volt 39 a matek 35 és így is a jobbak közé tartoztam...)Lényeg a lényeg, szerintem felvesznek. Ha majd a rangsorban esetleg nem is kerülsz majd olyan jó helyre, akkor se ijedj meg, mert még egy jó páran ki fognak esni előled, akik nem elsőnek jelölték a Széchenyit.
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..:))
2014. jan. 22. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én odajártam és nem szerettem! :( Reméljük, ha felvesznek, te jobban szereted majd, mint én. :)
2014. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül mennyi pontod lett?
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel fognak venni
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
75.:D
2014. febr. 25. 13:30
 7/7 Vics20 válasza:
Megkérdezhetem 9.be vagy 7.be mesz?:)
2014. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!