Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van a lenti képen látható...

Hol van a lenti képen látható márványtábla?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok mondai, hogy ez a Széchenyi Istvánnak emléket állító tábla, hol található:

[link]



2013. márc. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár csak tipp, de talán a Széchenyi-hegyen található, Széchenyi-emlék nevű épület falán. (Azt tudom, hogy van rajta egy hasonló emléktábla.)

Nem biztos.

2013. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyanús, hogy urbanlegenddel állunk szemben (és táblásítva photoshoppal) olyan kifejezések vannak benne, amelyeket nyelvészek szerint Széchenyi nem használ(hatot)t

"- az idézet első mondata Joseph de Maistre francia filozófus gondolata, melyet 1810 és 1816 között legalább három levelében megfogalmazott;"


[link]

[link]


“Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e.”

Petőfi Sándor.

2013. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy az idézet téves, pont ezért érdekelne, hogy létezik-e a márványtábla, vagy ez is kamu.

Nem vagyok nagy Photoshop szakértő, de ha azzal készült, akkor nagyon ügyes.

Ha pedig valóban van valahol ilyen tábla, akkor jó lenne szólni nekik, hogy az idézettel kisebb gondok vannak.

2013. ápr. 28. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!