Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a 2014-es...

Hogy sikerült a 2014-es központi felvételi? (nyolcadikosok) Szerintetek hány pont lesz elég jónak mondható idén? 70 fölött majd jónak számít?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem a legjobbul a magyart elkapkodtam amúgy lehetett volna jobb is így:39-43 pont,matek szerintem nagyon nehéz volt,pedig egy csomót készültem rá:20-30 pont,szerintem aki elérte a 70 fölötti pontot az már azt mondhatja hogy jól sikerült neki(matek miatt:/)
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akos48 válasza:
Sziasztok! Én felvidéki vagyok, de én is felvételiztem. a magyar az 40 +-5, a matek valószínűleg 45+. de mivel elég jó gimibe készülök nem tudom... viszont egyik osztálytársnőm ugyanígy van, mint te *1-es-- a magyar egész jó, a matek csapnivaló, de ahova ő jelentkezik, ott már 50 ponttal is vettek föl embert, tehát úgy még függ a gimi erősségétől és a konkurenciától is. :)
2014. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Nekem a matek 30-35; magyar 45-48 között

pedig 5ös tanuló vagyok, csak azért rontottam el mert ideges voltam és nem tudtam nagyon figyelni.

Mindenkinek sok sikert a sikeres felvételhez :)

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!