Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden gólyabál a piálásról...

Minden gólyabál a piálásról és a bulizásról szól?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sanszos.

Én az enyémről eljöttem. (Az elsőről.) A második már nem volt rossz, mert ott ismerősökkel voltam.

2014. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gólyabál konkrétan egy buli. Pia, attól függ. A miénk tök drága volt, úgyhogy mi csak alapoztunk.

De igazából azt nem értem, hogy akik feltesznek ilyen kérdéseket, azoknak nincs önálló akaratuk? Ha itatnak, megmondod szépen, határozottan, hogy nem kérsz és el van intézve...

2014. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%-ban igen, arról
2014. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogyan van összefüggés a kérdésem, és a között hogy nem tudom visszautasítani ha itallal kínálnak?! Nem értem :)


Csak láttam videókat gólyabálokról, és én azt hittem hogy ilyen vetélkedők feladatok mittudomén játékok vannak, nem a piálásra bulira (szexre esetleg) van kihegyezve. Lehet hogy én vagyok naiv. Én pl. nem vagyok egy bulizós fajta. Ki ilyen, ki olyan.

2014. jan. 23. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
De az nem gólyabál, hanem gólyatábor.
2014. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!