Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért akar minden gyenge...

Mért akar minden gyenge matekos gazdasági szakon továbbtanulni?

Figyelt kérdés

A jó elhelyezkedési lehetőségek vagy a jó fizetés miatt? Esetleg könnyen el lehet végezni őket?

Néhány osztálytársamnál néztem nagyokat amikor a 2-3-mas matekjával kijelentette, hogy gazdasági szakot választ..



2014. jan. 21. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Pénzügy szakon vagyok és igen...ló**sz köze sincs a matekhoz, meg is bántam hogy ide jöttem
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ez csak az iskoládat minősíti, hogy pénzügy szakon nincs semmi matek, mi vért izzadunk pénzügy&számvitelen vele, analízis, statisztika I-II, valószínűségszámítás, operációkutatás, kontrolling, pénzügyi számítások, többváltozós statisztikai modellezés meg a legtöbb tantárgyba vannak kisebb számolások mikrótól elkezdve pénzügy, vállalati pénzügy, számvitel stb.
2014. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
11. válaszoló, hova jársz ?
2014. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
DE
2014. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, azért az a számolás ami mikron van kb egy ötödikes általános iskolásnak is menne.... :D Én azt meg sem említeném. :D
2015. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Vicc az a Corvinus.Nekünk mérnökin nehezebb volt a matek,mint ott a pénzügyön...
2015. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig is szar voltam matekból, a hármasért vért izzadtam középsuliba és mégis pénzügyre mentem. Miért? Jó munka, jó pénz.

Rohadt sokat tanulok és jó eredményeket tudhatok magaménak ahhoz képest hogy milyen szar matekos voltam. :)

Vannak olyan ismerőseim akik matekból emelteztek és mégis vért izzadnak és vannak akik (mint én) épp hogy hármasok voltak és még sincs nagyobb problémájuk. Nem azt mondom, hogy mindenki de igenis vannak.

2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
utolsó vagyok: nagyon sok olyan rész van amihez elég tudni az alapműveleteket és inkább csak beseggelni kell az anyagot
2015. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!